2023 m. liepos 14 d., penktadienis

Tomas Keršulis U23 2023 liepa

 .

Apie mūsų klasioko Petro Keršulio vaikaitį Tomą:

                                                                                        


Sprinteris T. Keršulis ketvirtadienį 400 m distancijoje startavo dusyk – atrankoje ir pusfinalyje. Savo atrankos bėgime ketvirtas atbėgęs sportininkas (46,47 sek.) liko per vieną vietą nuo tiesioginio patekimo į kitą etapą, todėl turėjo laukti likusių varžovų pasirodymų. Po jų paaiškėjo, kad kelialapis į pusfinalį iškovotas.

„Nesu labai patenkintas, nes norėjau tiesiausiu keliu žengti į pusfinalį. Laikas neblogas, tikiuosi, kad jo užteks. Prieš varžybas su treneriu kalbėjome, kad norint patekti į pusfinalį, distanciją reikės įveikti per 46,2–46,5 sek. Apskritai, stadionas ir takai puikūs, buvo truputį vėjo, kuris pasunkino pirmą posūkį“, – po atrankos kalbėjo Tomas.

Pirmajame pusfinalyje startavęs lengvaatletis distanciją įveikė per 46,30 sek. ir užėmė ketvirtą vietą: „Šįkart sekėsi geriau. Vėl ketvirta vieta, todėl reikės žiūrėti varžovų rezultatus, kad sužinočiau, ar patekau į finalą. Bet kokiu atveju, esu patenkintas, kad bėgau greičiau nei atrankoje. Buvo truputį šaltoka ir vienoje distancijos atkarpoje pūtė gana stiprus vėjas, bet tas didelės įtakos neturėjo.“

JAV besimokantis ir tik vasaromis į Lietuvą grįžtantis sprinteris neslėpė, kad atstovauti Lietuvai jam reiškia labai daug: „Visos giminės ir artimieji iš Lietuvos, todėl labai svarbu atstovauti savo šalį.“ Su aštuntu rezultatu į finalą patekęs T. Keršulis jame startuos penktadienį 19:20 val.

Komentarų nėra: